Skip to main content

Zie hem ´shinen`!


Na een korte tijd te zijn weggeweest voor een ‘make-over’ is hij eindelijk terug op zijn plaats! Zie hem shinen! Onze haan is vandaag weer bovenop de torenspitsvan de H. Willibrorduskerk geplaatst. Ook de uurwerken zijn weer gereviseerd aangebracht. U heeft al kunnen zien dat er aardig wat lagen steiger zijn verdwenen. Wat daar onderuit komt is mooi vakwerk! De torenwachters en dakkapellen op de grote toren zijn weer prachtig; het dak van de spits is vernieuwd en ziet er gelikt uit! De letters aan alle vier de zijde OLV zijn weer opgefrist en van verre te lezen. We zijn bijna klaar!! Echter het werk aan het dak van de toren was onverwacht. We kunnen u financiële steun dus nog steeds erg goed gebruiken!

Laat het mes aan twee kanten snijden: steek een kaarsje aan bij de grot. Zo helpt u uw geliefde(n) én ons….       

 

 

X