Skip to main content

Taizé, houden nu elke dag in kleine kring om 20.30 uur een avondgebed, met stilte, een korte lezing, een gebed en liederen.

Het is in deze tijd waarin het onmogelijk is om vieringen te houden, kan ik me voorstellen, dat er behoefte groeit aan momenten van bezinning, van gebed en stilte. De broeders van de communiteit van Taizé, houden nu elke dag in kleine kring om 20.30 uur een avondgebed, met stilte, een korte lezing, een gebed en liederen. Dit avondgebed is live te volgen via de website van Taizé. U gaat hiervoor naar http://www.xn--taiz-epa.fr/nl. U ziet dan vrijwel meteen een verwijzing naar het avondgebed. Als u op de foto van de biddende broeders klikt, komt u op de pagina met AVONDGEBED LIVE VANUIT TAIZE. Hier klikt u op de okergele woorden.Na de klik komt u op de facebookpagina van Taizé waar u de filmpjes van eerdere avondgebeden al ziet. Als u om 20.30 uur naar de website van de communiteit gaat, kunt u het gebed live volgen en meebidden en zingen. Groetjes Pastor Wim van Reen

  • Taizé
    Door de maatregelen die getroffen zijn in verschillende landen omtrent het coronavirus, willen we in Taizé onze solidariteit uitdrukken met al degenen die in alleen zijn. Vanaf maandagavond 16 maart, om 20.30 uur (Midden-Europese tijd, CET UTC + 1), zal een gebed met een kleine groep broeders live …
X