Skip to main content

Gezinsdag Balans in je leven

De Catharinaparochie in Oosterhout en het Sint Franciscuscentrum organiseren samen een gezinsdag. Op 12 maart 2022 zijn alle gezinnen van harte welkom: gelovig of niet, uit welke bisdom dan ook en vooral ook die gezinnen waarbij één ouder voor de kinderen zorgt

Een gezinsleven in ‘balans’ is niet altijd even eenvoudig. Zeker in coronatijden! Het viel al niet mee om alle ‘ballen in de lucht te houden’ en met alle maatregelen is het leven niet eenvoudiger geworden.

Tijdens deze gezinsdag spreekt een echtpaar over: Wat is een leven in balans? Wat is echte innerlijke vrijheid? Welke plaats geven wij aan ons geloof? Een inspirerende en ontspannende dag voor het hele gezin.

Het programma ziet er als volgt uit:

10.00         Ontvangst met koffie/thee/limonade

10.30         Kennismaking

10.50         Crèche, kinder- en tienerprogramma gaan van start

11.00         Inleiding door Frank en Frederike Proost over Balans in je leven

11.35         Uitwisseling met wat lekkers

12.30         Lunch

13.15         Start buitenspel voor de kinderen. Ouders hebben tijd voor wandeling, gebed, koffiedrinken enz..

14.45         Familie-in-balansspel met het hele gezin

15.45         Eucharistieviering

17.00         Samen chinees eten

Praktische informatie:

Datum: zaterdag 12 maart 2022 van 10.00-18.00

Locatie: Paulusabdij (Chemin Neuf), Hoogstraat 80 in Oosterhout

Kosten: Deelname kost 10 euro per volwassene, kinderen gratis. Dit is inclusief een lunch en avondeten (chinees).

Er is een crèche, kinder- en tienerprogramma. Info en opgave: gezinengeloof.nl/gezinsdag.

X