Skip to main content

Famcat  viering+Verdieping Samen ontdekken = samen leren! feest voor het hele gezin!

Folder FamCat

Na het succes van vorig seizoen organiseren we weer een FamCat! FamCat is voor het hele gezin en iedereen is van harte welkom! FamCat bestaat uit een Eucharistieviering met een geloofsverdieping.

Deze keer staat in het teken van de verschillende feest-dagen binnen de katholieke kerk. Weet jij wat Kerstmis betekent? Of Pasen? Of Pinksteren, Goede Week, Allerzielen of Allerheiligen? Aan de hand van een ‘speurtocht’ door de kerk kom je langs de verschillende feestdagen en ontdek je op een leuke manier wat ze betekenen. Er is koffie en thee, limonade en iets lekkers en het is een goed moment om elkaar beter te leren kennen! Zien we jou op 18 september om 9.30 uur in de H. Willibrorduskerk in Sint Willebrord? Graag tot dan!

X