Skip to main content

Afsluiting Mariamaand, gevolgd door een processie in Zegge

31 mei, werd met een prachtige Eucharistieviering, gevolgd door een processie, de meimaand afgesloten in Zegge. Mgr van den Hende ging voor een hele mooie sfeervolle viering. Hierin bijgestaan door o.a. pastoor van Geel en diaken van Steenhoven. De zang werd verzorgd door een koor, samengesteld uit leden van de verschillende koren van onze parochiekernen. Dit fantastische koor zorgde bij velen voor ‘kippenvel’, zo mooi werd er gezongen. Het gemengde koor stond o.l.v. Tonnie Sedee, die zelf een adembenemend mooie versie van het Ave Maria ten gehore bracht. De H.Mis werd gevolgd door een processie, waarbij de regen roet in het eten probeerde te gooien. De deelnemers lieten zich hier echter niet door afschrikken. Wat een mooie traditie! Het Mariabeeld werd door de straten gedragen. En Mgr. Van den Hende, droeg het Allerheiligste. (Foto’s: Ad Goossens)

X